De Huiskamer voor examenleerlingen – ouders gezocht!
Vanaf vrijdag 9 mei starten de examens! Traditiegetrouw richt de ouderraad in deze periode een Huiskamer in: een gezellige plek waar examenleerlingen na hun examen even kunnen ontspannen, met iets lekkers te eten en te drinken (verzorgd door de ouderraad). Om dit mogelijk te maken, zoeken we ouders die van 15:15 tot 17:30 uur gastheer of gastvrouw willen zijn. Veel momenten zijn al ingevuld, maar we zoeken nog dringend hulp op:
- Maandag 12 mei (reserve)
- Donderdag 15 mei (1 ouder + reserve)
- Maandag 19 mei (reserve)
- Donderdag 22 mei (2 ouders + reserve)
Help je mee? Stuur een bericht naar: huiskamer.atrium@gmail.com
Nieuwe ouderraadleden gezocht!
Om ook de komende jaren alles in goede banen te leiden, zijn we op zoek naar enthousiaste ouders die willen deelnemen aan de ouderraad. Komend schooljaar nemen vier ouders afscheid omdat hun kinderen examen doen en/ of van school gaan. We zoeken dus nieuwe leden die met ons willen meedenken over het reilen en zeilen op school. De ouderraad houdt zich bezig met uiteenlopende onderwerpen zoals het lesrooster, lesuitval, maar ook de organisatie van activiteiten gedurende het schooljaar.
Waarom meedoen?
Via de ouderraad kun je op een laagdrempelige manier betrokken zijn bij de school. Je krijgt inzicht in wat er speelt én je kunt meepraten over onderwerpen die ertoe doen voor jou en je puber.
Interesse?
Je bent van harte welkom om een keer vrijblijvend aan te schuiven bij een vergadering. Laat je het even weten als je komt? Mail ons via: ouderraad@t-atrium.nl (Wist je dat deze vergaderingen altijd erg gezellig zijn, zo worden er koekjes of soms zelfs appeltaart meegenomen).
Meer informatie over de ouderraad vind je hier.
Oproep oudergeleding medezeggenschapsraad (MR)
In de MR van ’t Atrium zijn leerlingen (LMR), medewerkers (PMR) en ouders (OMR) vertegenwoordigd. Leden worden gekozen voor een periode van 2 (leerlingen) of 3 jaar (ouders). De MR heeft, op basis van de Wet medezeggenschap, instemmings- en adviesrecht op belangrijke schoolzaken. De afgelopen jaren werkte de MR op constructieve wijze samen met de schoolleiding aan o.a. het nieuwe 60-minutenrooster en het telefoonbeleid. Komend schooljaar lopen de termijnen van drie ouderleden af. Twee van hen stellen zich opnieuw beschikbaar, maar er is zeker ruimte voor één nieuw lid. Als ouderlid van de MR maak je ook deel uit van de ouderraad.
Wil je meedoen?
Stuur een e-mail naar ouderraad@t-atrium.nl. Bij meer dan drie aanmeldingen worden er formele verkiezingen gehouden. Heb je vragen? Mail gerust, dan neemt een van de MR-leden contact met je op.
We hopen je snel te zien!
Ouderraad ’t Atrium