Na de zomervakantie heeft de ouderraad (OR) van ’t Atrium afscheid genomen van een aantal ouders van geslaagde leerlingen. Daardoor zijn we momenteel nog maar met acht actieve leden, terwijl de ouderraad maximaal uit zestien ouders kan bestaan. We zijn dus hard op zoek naar versterking!
De ouderraad denkt mee met de schoolleiding over allerlei onderwerpen die ouders en leerlingen aangaan, en helpt bij het organiseren van activiteiten in en rondom de school. Door meer leden krijgen we niet alleen frisse ideeën en verschillende perspectieven, maar kunnen we het werk ook beter verdelen en de continuïteit van de ouderraad waarborgen.
Wat houdt het in?
We vergaderen ongeveer vijf keer per jaar op maandagavond op school. Daarnaast helpen we mee bij diverse activiteiten gedurende het schooljaar.
Interesse?
Wil je bijdragen aan een betrokken en hechte schoolgemeenschap? Meld je dan aan!
Meer informatie vind je op deze pagina. Of stuur een bericht naar ouderraad@t-atrium.nl