Welkom in de brugklas  

Dit moet je weten..

…om na de zomervakantie goed te starten

Welkom op ’t Atrium! Op deze webpagina vind je alle informatie die je nodig hebt om na de zomervakantie goed te kunnen starten. We kijken ernaar uit jou volgend schooljaar op ’t Atrium te zien!

Intern boekenfonds

Op ’t Atrium werken met een intern boekenfonds. Je hoeft hier zelf niets voor te doen! Na de vakantie ontvangen je in de eerste les van de vakdocenten de boeken. Je moet er wel rekening mee houden dat er kosten zijn voor overig materiaal. Dit dien je zelf aan te schaffen (schriften, rekenmachine, geodriehoek etc.). 
Je hoeft voor het volgen van onderwijs op ’t Atrium geen laptop aan te schaffen. We werken voornamelijk uit de schoolboeken, ondersteund door digitale middelen en applicaties.

Wat heb je nodig voor alle vakken? 

Vak Zelf aanschaffen 
Voor alle vakken                            Een etui met: potlood, pennen, kleurpotloden, gum, schaar, plakstift,
kleurmarker, stevige geodriehoek, een stevige passer,
nakijkpen, puntenslijper, USB-stick 
Let op: je hoeft GEEN agenda te kopen. Van school krijg je een mooie planagenda.  
(ne) Nederlands           Een schrift  
(en) Engels                  Een schrift  
(fa)  Frans Een schrift  
(gs) Geschiedenis         Een schrift  
(ak) Aardrijkskunde      Een schrift  
(bi) Biologie                 Een schrift en een snelhechter  
(wi) Wiskunde             Een A4-schrift met 1cm x 1cm, 
Rekenmachine Casio fx-82NL  
(cs) Creative Science    Een 23-rings multomap  met 10 insteekhoesjes en 1 x 1 cm ruitjespapier.  
(kbv) Kunst /
beeldende vorming  
Het is heel belangrijk om je goedgevulde etui ook echt mee te nemen naar Beeldende Vorming!
Bij dit creatieve vak moet je de spullen uit je etui, het hele schooljaar door, iedere les gebruiken
(kmu) Kunst/Muziek     Een 23-rings multomap of snelhechter  
(lo) Lichamelijke Opvoeding                                  Altijd je sportkleding en zaalschoenen (geen zwarte zolen!!) meenemen. 
Voor buiten zijn kunstgrasschoenen aan te raden (voetbalschoenen verboden).
Buitenschoenen mogen binnen niet gebruikt worden! Naar keuze: handdoek,
droge sokken, deo.  
(mt) Mentorles             Snelhechter ontvang je van je mentor tijdens de introductiedagen.   

Introductiedagen

1 en 2 september 2026

Op dinsdag 1 september word je voor het eerst na de zomervakantie op school verwacht. Om 09.00u begint het programma. We organiseren een tweedaags programma waarin kennismaken met klasgenoten, de mentor en school centraal staan. In onderstaand schema zie je waar je precies moet zijn! 

Tijd Klas Mentor Lokaal
09.00 1A Mevrouw Dix004
09.00 1B Mevrouw Tellegen en meneer Van de Pol005
09.00 1C Meneer Kreijne en meneer Van Dam006
09.00 1D Mevrouw Backx en mevrouw Van Zweeden007
09.00 1E Meneer de Jeger008
09.001FMeneer Van Dijck013
09.001GMevrouw Akpinar en mevrouw Mulder014