Op woensdag 28 mei, in A-week 3, stapten de kunstleerlingen van H4, V4 en V5 op de trein richting Den Haag voor een inspirerende dag vol kunst en cultuur. Op het programma stonden twee topmusea: het Mauritshuis en het Kunstmuseum.
In het Mauritshuis doken de leerlingen in de wereld van de oude meesters. Met behulp van de beeldaspecten – een belangrijk onderdeel van het examenprogramma – bekeken en beschreven ze beroemde schilderijen zoals Meisje met de parel van Vermeer, De anatomische les van Rembrandt en zijn indrukwekkende zelfportret. Geen gemakkelijke opdracht, maar de leerlingen gingen er serieus en enthousiast mee aan de slag.
’s Middags was het de beurt aan het Kunstmuseum. Daar kregen de leerlingen de vrijheid om zelf op zoek te gaan naar hun favoriete kunstwerken. Een mooie kans om hun eigen smaak en visie verder te ontwikkelen.
Een geslaagde dag, vol verwondering en verdieping in de wereld van beeldende kunst!