Brugklaskamp in Ermelo: een zonnige start vol gezelligheid

In lesweek 5 trokken onze brugklassers eropuit voor het jaarlijkse kamp in Ermelo. De hele week was het prachtig weer, waardoor alle activiteiten in de buitenlucht volop konden doorgaan. Van sportieve spellen buiten tot samen koken en de sfeervolle muziekbingo– er was voor iedereen iets te beleven.

Tijdens de verschillende activiteiten leerden de leerlingen elkaar op een leuke en ontspannen manier beter kennen. Ook de mentoren genoten zichtbaar van het enthousiasme en de samenwerking binnen de klassen.

Na een driedaagse vol zon, plezier en waardevolle momenten keerden de leerlingen met veel mooie herinneringen terug naar school. Het kamp in Ermelo was een perfecte start van een nieuw schooljaar!