Doe mee: maak de Huiskamer voor onze examenleerlingen mogelijk

De examenperiode komt eraan (8 mei t/m 26 mei 2026) – een spannende en intensieve tijd voor onze leerlingen uit mavo-4, havo-5 en vwo-6. In deze periode organiseert de Ouderraad van ’t Atrium traditiegetrouw de Huiskamer: een gezellige ruimte in de school (lokaal 10/11) waar examenleerlingen na hun examens kunnen ontspannen, napraten en even tot rust komen.

De Huiskamer is voor veel leerlingen van grote waarde. Het is een plek waar ze op adem kunnen komen na een spannend examen, een praatje kunnen maken en even kunnen ontspannen, natuurlijk met iets lekkers en een drankje erbij. Om deze Huiskamer mogelijk te maken, zijn wij op zoek naar ouders/verzorgers die willen helpen.

Wilt u bijdragen?

We zoeken ouders/verzorgers die een paar uurtjes beschikbaar zijn als gastheer of gastvrouw. Ouders/verzorgers van examenleerlingen zijn uiteraard van harte welkom om te helpen, maar ook andere ouders/verzorgers nodigen wij uit om bij te dragen.

Aanmelden

Wilt u ons helpen? Dan kunt u zich aanmelden via dit formulier.

Vragen?

Neem gerust contact op via huiskamer.atrium@gmail.com

Samen zorgen we ervoor dat de Huiskamer ook dit jaar weer een warme en waardevolle plek wordt voor onze examenleerlingen. Alvast hartelijk dank voor uw betrokkenheid!